Szukam Partnera Inwestora do biznesu w branży wyrobów medycznych, dermokosmetyków, suplementów diety

Produkcja i dystrybucja rewolucyjnych substancji bardzo pożądanych przez rynek i na ich bazie: wyrobów medycznych, dermokosmetyków i suplementów diety.

Kategoria
Szukam inwestora/wspólnika
Województwo
Mazowieckie
Lokalizacja
Warszawa
Cena zakupu
350 000,00 PLN
Branża
Medycyna, farmacja
Data założenia
01-08-2023
Zaloguj się, żeby zobaczyć wszystkie informacje.

Opis

Nazywam się Rafał Borowski, na co dzień pracuję w Medicann Sp. z o.o., w której produkujemy produkty prozdrowotne i kosmetyki,
Przez ostatnie 2 lata pracujemy nad nowymi substancjami, o których w najbliższych latach będzie bardzo głośno na rynku, a to za sprawą tego, że do tej pory w pewnym sensie były zarezerwowane dla koncernów farmaceutycznych, a my mamy możliwości i okazję je eksplorować.
Od dwóch lat współpracujemy ze środowiskiem naukowym, z wybitnymi wynalazcami, twórcami nowoczesnych technologii, dzięki tej współpracy mamy okazję być jednymi z pierwszych na rynku bardzo pożądanych produktów leczniczych i kosmetycznych na bazie rewolucyjnych substancji, zaczęliśmy od ksantohumolu ang. xanthohumol.
Ksantohumol to wyjątkowy flawonoid, który pozyskujemy z żeńskich kwiatostanów wybranych odmian chmielu (Humulus Lupulus).
Ksantohumol jest jednym z najsilniejszych zbadanych antyoksydantów na świecie, ma czterokrotnie większy potencjał antyoksydacyjny od witaminy C, jest 200x silniejszy od resweratrolu, działa wybitnie skutecznie przeciw wirusowo, niemalże natychmiast wygasza stany zapalne, które są najczęstszym podłożem i przyczyną wielu schorzeń cywilizacyjnych, to tylko dwa z ośmiu przebadanych zastosowań, w których ksantohumol przynosi bardzo szybkie rezultaty – często już po kilku pierwszych dawkach,

W ciągu ostatnich 2-óch lat zebraliśmy spore doświadczenie w opracowaniu i sprzedaży w mikroskali pierwszych produktów – rozpoczęliśmy od produktów pod własnymi markami: Medixanthol i Xanthol, te znaki towarowe mamy już zastrzeżone w Eu, planujemy produkcję white label tzn dla producentów innych marek, oraz w przyszłości na cele przemysłowe,
Jesteśmy na etapie kończenia opracowań formulacji i rejestracji pierwszych dwóch suplementów diety i dwóch kosmetyków.
Strona www w budowie, ale widać już pierwsze dwa produkty:
http://medixanthol.com/produkty/

Planujemy produkcję na większą skalę: suplementów diety, wyrobów medycznych, dermokosmetyków, oraz produkcję na skalę przemysłową nowych rewolucyjnych substancji bardzo pożądanych przez rynek, które mają zastosowanie w tych już wymienionych oraz w produktach spożywczych.

To jest zaproszenie do biznesu, do biznesu który właśnie startuje, i aby wykorzystać ogromne możliwości, które mamy zwyczajnie jak każdy wzrastający biznes na początku potrzebujemy zasobów ludzkich i kapitałowych,

Zapraszamy Partnerów z kapitałem min 350 tyś do 3 mln pln , mile widziani Partnerzy chcący zaangażować się operacyjnie, z doświadczeniem menadżerskim, w zarządzaniu rozwojowymi Start-upami.
Zapraszam do kontaktu,

Przychód i zysk

Miesiąc
Przychód
Wydatki
Zysk
Wrz. 2022
PLN
PLN
0,00 PLN
Paź. 2022
PLN
PLN
0,00 PLN
Lis. 2022
PLN
PLN
0,00 PLN
Gru. 2022
PLN
PLN
0,00 PLN
Sty. 2023
PLN
PLN
0,00 PLN
Lut. 2023
PLN
PLN
0,00 PLN
Mar. 2023
PLN
PLN
0,00 PLN
Kwi. 2023
PLN
PLN
0,00 PLN
Maj. 2023
PLN
PLN
0,00 PLN
Cze. 2023
PLN
PLN
0,00 PLN
Lip. 2023
PLN
PLN
0,00 PLN
Sie. 2023
PLN
PLN
0,00 PLN