Sprzedam nieruchomość nad jeziorem-prosperujący biznes

Sprzedam funkcjonujący obiekt turystyczny o powierzchni 238,5 m2 na działce o powierzchni 2000 m2, z dostępem do jeziora.
Województwo Warmińsko- Mazurskie.
Przedmiotowa nieruchomość znajduję się na zamkniętym, ogrodzonym i strzeżonym kompleksie całorocznych domków letniskowych tuż przy jeziorze. Jezioro jest specjalnym łowiskiem, dla którego wymagane są dodatkowe pozwolenia, wpływa to oczywiście na bogaty rybostan oraz brak osób zewnętrznych poza właścicielami obiektów z terenu ośrodka i dopuszczonymi przez dzierżawce wędkarzy.
Budynek o powierzchni 238,5 m2, który znajduję się na działce podzielony został na 5 apartamentów pod wynajem który może pomieścić w sumie do 34 osób. Obecnie 4 lokale mogą przyjąć do 6 osób, a największy z pomieszczeniem kominkowym do 10 osób. Warto w tym miejscu zaznaczyć fakt – obecnie jest to funkcjonujący biznes z możliwością przejęcia wraz z kompletnym wyposażeniem. Na terenie posiadłości znajdują się między innymi duży parking, grill, wędzarnia czy plac zabaw dla dzieci.

Kategoria
Sprzedam firmę
Województwo
Warmińsko-mazurskie
Lokalizacja
Martiany
Cena zakupu
949 000,00 PLN
Branża
Turystyka
Data założenia
2020
Zaloguj się, żeby zobaczyć wszystkie informacje.

Opis

Technicznie:
4 mniejsze lokale posiadają ogrzewanie elektryczne w tym jeden z tak zwaną kozą opalany drewnem, natomiast największy posiada ogrzewanie kominkowe, ciepła woda zapewniana jest z bojlerów elektrycznych oraz przelewowych podgrzewaczy. Działka posiada przyłącze do kanalizacji sanitarnej, energii oraz wodociągu. W budynku przeprowadzono gruntowny remont wraz z wymianą instalacji. Budynek z zewnątrz otrzymał dodatkowe drewniane tarasy. Na chwile obecną po za wymianą poszycia dachowego oraz odświeżenia elewacji nic nie wymaga remontu.

Teren na którym znajduje się obiekt posiada łączną powierzchnie ponad 9ha, jest zarządzany przez stowarzyszenie które dba między innymi o stan dróg wewnętrznych, infrastrukturę techniczną, czystość i użyteczność plaży oraz inne powierzchnie wspólne. Nieruchomości wchodzące w skład 9ha kompleksu są w trakcie postępowania na wydzielenie jako odrębną nieruchomość i nadanie im nr geodezyjnych, lecz na chwile obecną pozostaje, wydzielonym udziałem opisanym w KW wraz z oznaczeniem granic w dołączonej do aktu notarialnego mapie opracowanej przez geodetę.